הנציגויות שלנו  
חברת CHIMEI נוסדה בשנת 1953 ע"י מר Wen lung Hsu בטאיוון. זה היה אחד המפעלים הראשונים בטאיוון והיה ידוע כבר מראשיתו באיכות מוצריו. בתוך תקופה של 10 שנים הפכה CHIMEI להיות החברה הגדולה בטאיוון ליצור אקריל ולאחר מכן החלה להתפשט לתחומים נוספים בתוך החומרים הטכניים.
כיום CHIMEI הינה החברה הגדולה בעולם בייצור ABS לסוגיו. בנוסף החברה מייצרת GPPS, HIPS, SAN, Q-RESIN, PC והכול באיכות הטובה ביותר.
חברת CHIMEI ידועה בשרות המצוין שלה, בהיענות המהירה לדרישות הלקוח, ובהשתדלות למלא את רצונותיו.
טאיטה כימיקלס הינה אחת החברות המובילות בטיוון ליצור סטירנים ונהנית ממעמד גבוה באיכות החומרים שהיא מייצרת. טאיטה, שהינה חלוצה ביצור סטירנים החל מ-1967, מקפידה מאד על מוצר איכותי, על שימור הסביבה ועל עמידה בתקנים בינלאומיים. השרות בחברה אדיב והאספקות מהירות לשמירת שביעות הרצון של הלקוחות.
חברת טוריי הינה חברה בינלאומית המעסיקה בשלוחותיה כ-40000 עובדים. החברה מעורבת ביצור חומרי גלם פלסטיים, טקסטיל, סיבי פחמן, חומרים מרוכבים, מוצרים רפואיים, טיהור מים ועוד ומקפידה על ייצור על פי התקנים המחמירים ביותר.
כחברה מובילה בעולם החברה מעורבת בפרויקטים חברתיים בכל העולם ושמה דגש על רווחת העובדים באתריה כמו על שמירת איכות הסביבה ועל ייצור ירוק.
חברת פורמוזה פלסטיק הינה החברה הותיקה ביותר בטיואן ליצור חומרי גלם פלסטיים והחלה את פעילותה בשנת 1954. החברה הינה יצרנית של חומרי גלם פלסטיים שונים כמו ABS, PS, PVC, PE ועוד. החברה הינה גם יצרנית של מוצרים סופיים כגון שקיות נשיאה, שקיות אשפה וגלילים שונים מ-PE. כחלק ממדיניות החברה להרחיב את סל המוצרים, החברה נכנסה לאחרונה ליצור של מוצרי אלקטרוניקה שונים . הטיפול במוצרים החדשים הינו הן מצד החומרה והן מצד התוכנה והוא משולב עם חברות האלקטרוניקה הגדולות בעולם.
חברת " Jiangsu Xingye Plastics Co., Ltd " נוסדה כמיזוג בין חברות בשנת 1999 ומייצרת מגוון רחב של מוצרים המבוססים על PET. העיקריים שבהם הינם לצורך ייצור בקבוקים וחוטים. החברה, המייצרת 500,000 טון/שנה, משתמשת בידע של חב דו-פונט ומקפידה על ייצור באיכויות הגבוהות ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיות המודרניות ביותר. המוצר הינו "ירוק" ולשם ייצורו הושם דגש על איכות הסביבה. החברה מקפידה על קשר שוטף עם לקוחותיה ודואגת לתמיכה ושרות שלאחר הקניה.
החברה הוקמה ב1968 ומייצרת GPPS ו- HIPS. לחברה מגוון רחב של מוצרים בתחום ההזרקה והשיחול, המיושמים בענף הטלוויזיות, מחשבים, כלי בית, אריזות מזון וכ"ו. החברה מקפידה על איכות המוצרים ונמצאת בקשר קבוע עם הלקוחות לצורך מעקב ושיפור.
חברת DEVA PLAST מתמחה ביצור תערובות של PVC. החברה, המרכזת ידע של קרוב ל-20 שנה, עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם חברת TOAR כדי למלא את הצרכים של השוק הישראלי. מוצרי החברה נמכרים בישראל תחת המותג TOARFLEX ומותאמים לדרישות הלקוח.
החברה נענית לכל אתגר ודרישה של כל לקוח גם בכמויות קטנות יחסית. ניתן להשיג את החומרים גם בצבעים שונים לפי הצורך.
החברה עומדת בתקנים בן-לאומיים שונים ועובדת על פי תקן ISO 9001 , דבר המבטיח יציבות והמשכיות באיכות המוצר
החברה הינה יצרנית קומפאונדים שנוסדה בשנת 1986. תחומי הייצור שלה הינם בעיקר TPE ו TPV. החברה קשובה מאד לצרכי הלקוח ומייצרת קופאונדים על פי דרישותיו. לחברה ידע רב, הכרת השוק ומערך מחקר ופתוח הנענע לכל שאלה . מוצרי החברה מסופקים לחברות הרכב, מוצרים מבניים לבית, כלי בית אביזרי חשמל וכדומה.
יצרן קומפאונדים של חומרים פלסטיים הנדסיים. עוסק בתחומים רבים ובעיקר ניילון 6 ו-66. אפסן הינה חברה בת 40 שנה, ממוקמת על שטח של 23 דונם ומייצרת כ45,000 טון בשנה. לחברה שני אתרי ייצור בתורכיה ובעלת מגוון אקסטרודרים המסוגלים לתת מענה מהיר ומדויק לדרישות הלקוח. החברה מספקת פתרונות יצירתיים לתעשייה ולענף הרכב באירופה, בין השאר קומפאונדים שונים כתחליפי מתכת, חומרים פלסטיים מוליכים, תוספים חסיני אש, חומרים המאושרים למגע עם מזון ומים, וכדומה.
חברת "יונדאי חומרים הנדסיים" הוקמה כחטיבה בחברת יונדאי בשנת 1988. החברה עוסקת בפיתוח וייצור קומפאונדים של חומרים שונים. בנוסף, החברה מייצרת GPPS וHIPS כחומרי גלם חדשים. הפוליסטירן של חברת HDC מצטיין בתכונות מכניות ייחודיות, עמידות גבוהה במיוחד למכה, שקיפות גבוהה, קלות הזרקה, עמידות תרמית מצוינת ויכולת צביעה קלה.